Kerkelijk Bureau

Stationsstraat 135
3851 ND Ermelo
0341 – 552 557

E-mail: kerkelijkbureau@gkermelo.nl


Lid worden?

We verwelkomen u graag!

U kunt het formulier invullen, of contact opnemen met het Kerkelijk bureau.


Kerkgebouwen

Immanuelkerk

Stationsstraat 137
3851 ND Ermelo

Op Google Maps

Maranathakerk

Sparrenlaan 4
3851 XR Ermelo

Op Google Maps


Predikanten en kerkelijk werker

Ds. Henk Jansen

E-mail: hjansen@gkermelo.nl

Telefoon: 06 - 1804 0814
Werkdagen: maandag en dinsdag

Ds. Henk Jansen stelt zich aan u voor

Ds. Irma Jansen - Kleinjan

E-mail: ijansen@gkermelo.nl

Telefoon: 06 - 4831 8172
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Ds. Irma Jansen - Kleinjan stelt zich aan u voor

Ds. Sjaak Teuwissen

E-mail: steuwissen@gkermelo.nl

Telefoon: 0341 - 268 124
Vrije dag: woensdag

Ds. Sjaak Teuwissen stelt zich aan u voor

Jan Willem Leurgans

E-mail: jwleurgans@gkermelo.nl

Telefoon: 0341-785733

Vrije dag: vrijdag

Jan Wilem Leurgans stelt zich aan u voor

Marga Snoeij (Kerkelijk werker)

E-mail: msnoeij@gkermelo.nl

Telefoon: 06 4000 7493

Marga Snoeij stelt zich aan u voor


College van Kerkrentmeesters

Scriba Dirk Vethaak, te bereiken via cvk@gkermelo.nl

College van Diakenen

scribadiaconie@gkermelo.nl
Cor Ruitenbeek (secretaris) 0341 559 200 / 06 24126829
IBAN: NL52 RABO 0387 7548 73
t.n.v. Diaconie Gereformeerde Kerk Ermelo

Scriba Kerkenraad

Hugo Koole, scribakr@gkermelo.nl

Koster

Arno Koster, 0341 – 561 022, koster@gkermelo.nl

Informatie over het huren van zalen in de Immanuelkerk vindt u ook op www.zalencentrumermelo.nl.


Website, redactie intranet

redactie@gkermelo.nl

 

Privacybeleid van de Gereformeerde Kerk te Ermelo.

Onderstaande privacyverklaring is bedoeld om informatie te geven over het gebruik van persoonsgegevens. Daarnaast geeft deze verklaring inzicht in de doelen en grondslagen van gegevensverwerking binnen onze kerk.
Betrokkenen kunnen in deze verklaring lezen welke persoonsgegevens worden verwerkt. Deze verklaring beschrijft tevens de rechten die een betrokkene met betrekking tot de verwerking van zijn of haar persoonsgegevens heeft en wie daarvoor de contactpersoon bij de kerk is.

Privacystatement GK Ermelo

U kunt zich met uw vragen in eerste instantie wenden tot ons Kerkelijk Bureau of deze richten aan de Coördinator gegevensbescherming.

 

 

Dagelijks woord

Website door Inxpact